Warframe - jak zdobyć towarzysza (Kubrowa)

Pomocny zwierzak.

W Warframe możemy zdobyć zwierzęcego towarzysza, który będzie pomagał nam w walce z przeciwnikami. Po raz pierwszy możemy pozyskać zwierzaka poprzez wykonanie konkretnej misji - Skowycie Kubrowa.

Zadanie to odblokowuje się i jest dostępne do wyboru po aktywowaniu Złącza na Wenus. Włącz Kodeks z menu (w zakładce Zadania), by w wygodny sposób wybrać i aktywować misję.

Sama misja to proste wyzwanie typu Survival. Pokonujesz więc wrogów do końca odliczania. Po powrocie na statek po misji znajdziesz nowy element na pokładzie - Inkubator. W środku będzie jajo Kubrowa.

Teraz pozostaje ci tylko kupić na rynku Rdzeń Mocy Inkubatora i rozpocząć proces inkubacji. Gdy się zakończy, z jaja wykluje się twój pierwszy towarzysz.

Kubrowa możesz nazwać wedle uznania, a różne opcje w Inkubatorze pozwalają nieco zmodyfikować zwierzaka. Po 2-3 dniach Kubrow urośnie i będzie już dorosły.

Pamiętaj też, że o zwierzaka należy dbać. Regularnie musisz kupować Stabilizatory DNA, by twój towarzysz nie osłabł i nie stracił formy. Nowe zwierzaki możesz hodować poprzez zakup różnych Imprintów - i tworzenie z nowego DNA nowych rodzajów petów.

Spis treści: Warframe - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Warframe - mody, jak instalować

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami