Warframe - jak dołączyć do klanu, Dojo

Klan: zalety i korzyści.

Jak wiele gier sieciowych, także Warframe oferuje możliwość tworzenia i dołączania do klanów. O ile ta pierwsza opcja jest dobra raczej dla zaawansowanych i wymaga poświęcenia własnych środków na budowę siedziby, tak już dołączenie do istniejącego klanu polecamy każdemu.

Nawet jeśli nie masz znajomych w żadnym klanie, po prostu napisz na czacie głównym - będąc na statku - że poszukujesz klanu. Najprawdopodobniej szybko zostaniesz zaproszony do jednej z takich grup.

Gdy już będziesz w klanie, w menu kliknij Komunikacja, a następnie Klan - z tego menu możesz już w dowolnym momencie przenosić się do Dojo.

klanlab
W Dojo rozwiniętych klanów znajdziemy między innymi laboratoria z blueprintami różnych broni

W Dojo, w miarę rozbudowy, pojawia się wiele przydatnych miejsc. Od punktów handlowych po laboratoria, w których będziemy mogli tworzyć przedmioty często niedostępne przy stanowisku do craftingu na naszym statku.

Oczywiście największą zaletą dużego klanu jest fakt, że zawsze znajdziesz kogoś do pomocy i ktoś zawsze odpowie na twoje pytania dotyczące gry, co w Warframe ma ogromne znaczenie.

Jeśli chcesz opuścić klan, wejdź do menu Klanu poprzez Mapę Solarną, kliknij swój pseudonim prawym przyciskiem myszki i wybierz Opuść Klan, a następnie zatwierdź wybór.

Spis treści: Warframe - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Warframe - jak zdobyć towarzysza (Kubrowa)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami