Assassin's Creed Odyssey za darmo przez weekend - można już pobierać

Grecka odsłona cyklu.

Ubisoft poinformował, że na weekend udostępni za darmo Assassin's Creed Odyssey - najnowszą odsłonę cyklu o zabójcach w kapturach. Oferta skierowana jest do posiadaczy wszystkich platform docelowych.

Akcja odbędzie się w dniach 19-23 marca. Start jutro o 8:00 na PS4 i Xbox One oraz o 12:00 na PC, koniec zaś w poniedziałek o 18:00 na konsolach i o 17:00 na komputerach. Zainteresowani mogą już teraz pobierać odpowiednie pliki - za pomocą Uplay, PS Store i Xbox Live.

ac_darmo_weekend
Darmowy weekend z Assassin's Creed Odyssey

Tradycyjnie osiągnięte w trakcie weekendu postępy w rozgrywce zostaną zachowane na serwerach, dzięki czemu po zakupie pełnej gry pojawi się możliwość kontynowania przygody od przerwanego momentu. Samą produkcję przeceniono nawet o 67 procent.

W ramach wydarzenia gracze uzyskają dostęp do wszystkich treści z podstawowej wersji tytułu. Podczas zabawy odblokują tez dodany niedawno kostium Ezio Auditore da Firenze dla prowadzonej postaci.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Assassin's Creed Odyssey osadzone jest w starożytnej Grecji. Po raz pierwszy w historii cyklu zaoferowano opcję wyboru postaci - użytkownicy kierują poczynaniami Alexiosa lub Kassandry. Pozycja kładzie także większy nacisk na elementy RPG i nieliniowość.

Źródło: Ubisoft

Następnie: Rockstar może pracować nad L.A. Noire 2 - sugeruje opis utworu usuniętego z YouTube

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami