World of Tanks - misje dzienne

Wykonywanie misji dziennych, zmiana misji na inne.

Jak przystało na pozycję nastawioną na rozgrywkę wieloosobową, w World of Tanks zaimplementowane zostały misje dzienne. Są to specjalne wyzwania, których każdy gracz podjąć może się danego dnia, a za wykonanie których otrzymuje się cenne nagrody, jak kredyty czy przedmioty użytkowe.

By podejrzeć misje dzienne trzeba wejść w zakładkę Misje (1), a następnie przejść do kategorii Dzienne (2). Misje dzienne dzielą się na Standardowe (3) i Premium (4) - pierwsze dostępne są dla wszystkich, drugie dla posiadaczy konta Premium.

031

Misje z grupy Standardowe i Premium są stosunkowo proste - skupiają się wokół eliminacji bądź uszkodzeń konkretnej ilości wrogów bądź rozegraniu meczu w danym trybie. Za wykonanie celu misji (5) gracz otrzyma określoną nagrodę (6). Co więcej, gracz może zmienić rodzaj misji Standardowej na inną - zmiany dokonać można dla jednej misji, raz na 4 godziny, klikając na ikonkę w rogu misji (7).

Wykonywanie misji dziennych nie należy do najtrudniejszych w grze, stąd też warto podejmować się ich zawsze wtedy, gdy są dostępne - każdy gracz dostaje codziennie nowy pakiet misji. Bardzo często by je ukończyć wystarczy rozegrać kilka meczy.

Następnie: World of Tanks - zasięg wykrywania

Spis treści: World of Tanks - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: World of Tanks - wykonywanie misji

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami