World of Tanks - jak znaleźć słabe punkty czołgu

Znajdywanie i ostrzeliwanie słabych punktów maszyn wroga.

Czołgi w grze World of Tanks odzwierciedlają te, które wykorzystywane były w walce w prawdziwym świecie. Są to więc wielotonowe monstra, zdolne przebijać się przez budynki i przyjmować „na klatę” potężne ataki. Każdy czołg w grze ma jednak swoje słabe punkty, których wykorzystanie jest kluczem do sukcesu na polu walki.

W większości przypadków czołgi posiadają najmocniejszy pancerz na swoim froncie, co chroni je w bezpośrednich starciach. Słabszy pancerz znajduje się na bokach, a najcieńszy na tyle maszyny. Prócz tego czołgi posiadają jeszcze słabe punkty chociażby przy składowiskach amunicji - te miejsce nie są jednak takie same dla każdej maszyny.

Jeśli nie chcesz uczyć się słabych punktów maszyn poprzez praktykę, warto zajrzeć na stronę tanks.gg. Tam wystarczy wybrać model czołgu klikając na Tanks i potem Full List (1), a następnie kliknąć na długiej liście na maszynę, o której chcesz się czegoś dowiedzieć.

039

Potem wystarczy już tylko przejść do zakładki 3D Model (2) i wybrać opcję Live (3) przy lewej krawędzi ekranu, by model maszyny został zabarwiony na różne odcienie. Najeżdżając kursorem na konkretne partie pancerza otrzymasz informacje o jego grubości (Effective Armor) - im niższa, tym łatwiej będzie ją przebić.

040

Następnie: World of Tanks - jak strzelać, by trafiać w cel

Spis treści: World of Tanks - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: World of Tanks - jak zmienić amunicję

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami