World of Tanks - jak wykluczać konkretne mapy

Sposób na blokowanie map.

W grze World of Tanks gracze toczą boje na dziesiątkach rozmaitych map, w różnorakiej scenerii - zimowej, letniej i pustynnej. Jak nietrudno się domyślić, część z map z pewnością nie każdemu przypadnie do gustu, bądź po prostu nie będzie pasować do danego stylu rozgrywki. Tutaj z pomocą przychodzi możliwość blokowania konkretnych map.

By móc wykluczyć konkretną mapę, należy kliknąć na ikonkę z nazwą gracza widoczną w lewym górnym rogu ekranu (1), a następnie na pole Wykluczone mapy (2) ulokowane przy dolnej krawędzi ekranu.

033

W nowym oknie otrzymamy spis wszystkich dostępnych w grze map. By wykluczyć konkretną z puli wystarczy na nią najechać kursorem i wcisnąć przycisk Wyklucz (3) i potwierdzić swój wybór. Tym sposobem mapa trafi na listę wykluczonych (4) i nie będzie pojawiać się w puli losowo wybieranych map do momentu, aż gracz nie zmieni swojego wyboru.

034

W danym momencie można mieć aktywną jedną wykluczoną mapę, lecz po zakupie konta Premium ilość ta zwiększa się do dwóch. Co więcej, zmiany wykluczonej mapy dokonać można raz na 4 godziny rozgrywki - warto jest więc dwa razy zastanowić się, nim potwierdzimy swój wybór.

Następnie: World of Tanks - jak zmienić czołg

Spis treści: World of Tanks - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: World of Tanks - zasięg wykrywania

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami