Pad do Xbox Series X na baterie AA - bez akumulatora

Twierdzi youtuber obecny na pokazie Microsoftu.

Pad do Xbox Series X będzie zasilany dwoma bateriami AA - podobnie jak kontrolery poprzednich konsol Microsoftu.

Informacje przekazał youtuber Austin Evans, który niedawno wziął udział w prezentacji nowej platformy koncernu z Redmond. W opublikowanym wideo internauta przedstawił działające urządzenie.

Użytkownik ujawnił, że kontroler zasilają dwie baterie AA, umieszczane pod klapką w tylnej części sprzętu. Do każdego egzemplarza Xbox Series X będą dodawane dwie jednorazowe, ale pojawi się możliwość zakupu Play & Charge - zestawu akumulatora i ładowarki.

Microsoft nie zdecydował się więc na zastosowanie rozwiązania, z którego korzysta Sony. Kontrolery do PS4 (i zapewne także PS5) opierają się na akumulatorach, które są wbudowane na stałe w urządzenie.

xbox_pad2
Kontroler do Xbox Series X

Nowy pad koncernu z Redmond zaoferuje szereg usprawnień względem wcześniejszych modeli. Sprzęt dostosowano również do mniejszych dłoni, a także wyposażono w odświeżony „krzyżak”. Warto zaznaczyć, że Xbox Series X zadebiutuje w tym roku.

Następnie: Nowe gry na PS4 w PS Store - Doom Eternal, demo Resident Evil 3 i inne

Reklama

Skocz do komentarzy (17)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (17)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami