Nie ma planów przesunięcia premiery Cyberpunk 2077 - cały zespół pracuje zdalnie

Zmiany w funkcjonowaniu CD Projektu.

CD Projekt poinformował, że epidemia koronawirusa nie spowoduje przesunięcia premiery Cyberpunk 2077, choć wpłynie na funkcjonowanie firmy.

W oświadczeniu opublikowanym na Twitterze przedstawiciele spółki poinformowali, że ze względu na trwające zagrożenie i sytuację w kraju, wszystkim członkom zespołu nakazano rozpoczęcie pracy zdalnej.

„Ostatnie dni upłynęły nam na podejmowaniu kolejnych, istotnych działań mających zapobiegać pojawieniu się infekcji w firmie. Co najważniejsze, aby zapewnić wszystkim możliwość pracy z domu, modernizacji uległa nasza infrastruktura sieciowa i wspierające ją oprogramowanie” - napisano.

„Od dziś, tak długo jak będzie wymagała tego sytuacja, cała załoga CD Projekt będzie pracować z domu. Chcemy tym działaniem zapewnić całemu zespołowi najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa. Jednocześnie, mimo iż obecna sytuacja jest nowa dla nas wszystkich, jesteśmy gotowi na to wyzwanie i nie ustaniemy w wysiłkach, aby dowieźć na wrzesień fantastyczną grę” - dodano.

Podobny komunikat opublikowało GOG, czyli należąca do CD Projektu platforma dystrybucji cyfrowej. W trosce o bezpieczeństwo członków firmy, każdy zatrudniony przez najbliższy czas będzie pracował zdalnie.

Cyberpunk 2077 ukaże się 17 września na PC, PS4 i Xbox One.

Następnie: Gears 5 i Minecraft na nowej generacji - gameplay z Xbox Series X

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami