Netflix wstrzymał zdjęcia do 2. sezonu Wiedźmina

Na co najmniej dwa tygodnie.

Platforma Netflix wstrzymała zdjęcia do 2. sezonu Wiedźmina na co najmniej dwa tygodnie. Powodem jest epidemia koronawirusa.

„Zdrowie aktorów i pozostałych członków ekipy jest naszym priorytetem. Zmagamy się z bezprecedensową światową pandemią, która jest poza naszą kontrolą, a w wielu przypadkach wiąże się z ograniczeniami narzuconymi przez rządy szeregu krajów (w tym dotyczących podróżowania)” - napisano w wysłanym do zespołu e-mailu, który uzyskał serwis Variety.

W kolejnej wiadomości ujawniono, że u niektórych osób pracujących nad serialem stwierdzono koronawirusa. Nie sprecyzowano, o kogo chodzi, ale Kristofer Hivju, który niedawno dołączył do obsady 2. sezonu „Wiedźmina”, poinformował na Instagramie, że jest jednym z zakażonych.

Aktor znany „Gry o Tron” podkreślił jednocześnie, że przechodzi chorobę w sposób łagodny, nie wykazując ciężkich objawów. Obecnie przebywa w domu na terenie Norwegii, gdzie wraz z rodziną poddaje się izolacji.

kristof_instagram
Oświadczenie Kristofera Hivju z Instagrama

Zdjęcia do kontynuacji „Wiedźmina” prowadzone były w Arborfield Studios w Anglii, w której także obecny jest koronawirus. Na razie nie wiadomo, czy wstrzymanie prac wpłynie na premierę serialu - według obecnych planów, 2. sezon zadebiutuje w 2021 roku.

Źródło: Variety

Następnie: Pad do Xbox Series X na baterie AA - bez akumulatora

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami