Screeny niczym prawdziwe zdjęcia - nowe obrazki z Microsoft Flight Simulator

Czy to jeszcze gra?

Microsoft Flight Simulator zadebiutuje dopiero w późniejszym okresie 2020 roku, ale wybrane osoby mogą już sprawdzić produkcję w akcji. Twórcy symulatora opublikowali nowy zestaw zrzutów ekranu wykonanych przez uczestników testów alfa.

Nie zabrakło zdjęć z kokpitu, zbliżeń na różne części pojazdów czy szerokich krajobrazów. Do tego kilka bardziej artystycznych przykładów, chociażby samolot na tle Księżyca.

Africa
Autor: OrneryCuss
Ahmedabad
Autor: DampfGepard9514
Japan_2048x1152
Autor: tomlaut1980
Mexico
Autor: Acktu Nasrabi
Mountain
Autor: bonham Five

Deweloperzy twierdzą, że do gry trafi aż 37 tysięcy realistycznie odwzorowanych lotnisk - nawet mniejszych, z jednym pasem i niewielkim terminalem. Poniżej jeden z przykładów.

NightRun
Autor: iahoo2k
South_Africa
Autor: tomlaut1980
Spring
Autor: ExpressTomato52
Taxi
Autor: imaner767612
Telluride_2048x1152
Autor: ShortFinal
Tropical_scaled
Autor: SteffoHD

We wpisie na oficjalnej stronie deweloperzy zaznaczają, że o premierze nowej wersji alfa poinformują 19 marca. Tego dnia ukażą się też wieści odnośnie trybu wieloosobowego.

Microsoft Flight Simulator ukaże się w 2020 roku na PC i Xbox One. W trakcie rozgrywki uzyskamy dostęp do wirtualnej wersji całego świata. W trakcie odtwarzania planety, twórcy korzystają z danych satelitarnych, pochodzących z map w wyszukiwarce Bing.

Źródło: Microsoft Flight Simulator team

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami