Duże zainteresowanie Call of Duty: Warzone - liczba graczy przekroczyła 15 milionów

W niespełna tydzień.

Przedstawiciele Activision poinformowali, że liczba zarejestrowanych graczy Call of Duty: Warzone przekroczyła 15 milionów.

Gra zadebiutowała w miniony wtorek, co oznacza, że wynik osiągnięto w niespełna tydzień. Warto zaznaczyć, że w dobę od premiery produkcję sprawdziło 6 milionów użytkowników - w dwa dni przybyło więc kolejnych 9 milionów osób.

Niektórzy zwracają uwagę, że duże zainteresowanie produkcją może być częściowo efektem epidemii koronawirusa. Ze względu na zagrożenie, obywatelom wielu krajów na świecie - w tym Polski - zaleca się pozostawanie w domach.

Call of Duty: Warzone to darmowy konkurent Fortnite i Apex Legends. Gra oferuje dwa tryby rozgrywki - Battle Royale oraz Grabież. W obu rywalizować może maksymalnie 150 użytkowników, choć twórcy planują zwiększenie liczby uczestników do 200.

Zobacz: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

Produkcja pozwala na wspólną rozgrywkę między posiadaczami różnych platform i dzieli postępy w zabawie z Modern Warfare - przedmioty odblokowane w jednym tytule można wykorzystać w drugim (i odwrotnie).

Następnie: Baldur's Gate 3 z odniesieniami do poprzednich części, ale bez otwartego świata - nowe informacje

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami