Death Stranding miało być znacznie mroczniejsze? Nieoficjalne informacje zza kulis

Koncepcję tytułu podobno zmieniono.

Według pierwotnych założeń, Death Stranding miało być znacznie mroczniejszą gra, ale w trakcie prac doszło do zmiany koncepcji - wynika z niepotwierdzonych doniesień.

Tak twierdzi Dusk Golem - użytkownik forum Resetera, informujący wcześniej o planach przygotowania nowych odsłon serii Silent Hill. Przyznaje jednocześnie, że rewelacje pochodzą od źródła, którego nie może sam zweryfikować.

ds_problemy
Death Stranding kładzie nacisk na eksplorację

„Death Stranding miało być początkowo zupełnie inną grą, znacznie mroczniejszą i atmosferą zbliżoną do horroru, ale około półtora roku przed premierą podjęto decyzje o miękkim zrestartowaniu prac” - tłumaczy internauta. Zwraca uwagę, że pomiędzy Hideo Kojimą a Sony dochodziło podobno do spięć, w efekcie których projekt nie trafił na PS5.

Ponadto jeżeli wierzyć informacjom Dusk Golema, wyniki tytułu są niższe od oczekiwanych. Na początku pozycja radziła sobie ponoć całkiem dobrze, ale później sprzedaż zwolniła - rzekomo ponad 3 miliony wyprodukowanych egzemplarzy nie trafiło do rąk klientów.

Zobacz: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Warto zaznaczyć, że Death Stranding zmierza na PC - na komputerach ukaże się 2 czerwca.

Źródło: Resetera

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami