W Call of Duty: Warzone pojawią się mecze dla 200 osób

W planach też większe zespoły.

Twórcy Call of Duty: Warzone - wydanego niedawno darmowego battle royale - ujawnili, że zamierzają zwiększyć maksymalną liczbę graczy.

Obecnie gra pozwala na zabawę 150 osób. Jeden z szefów odpowiedzialnego za produkcję studia Infinity Ward - Patrick Kelly - w rozmowie z USA Today ujawnił jednak, że deweloperzy testują mecze z 200 użytkownikami. Te zostaną wprowadzone „w późniejszym terminie”.

cod_warzone_rozwoj
W Call of Duty: Warzone gracze walczą o przetrwanie

Ponadto rozważane jest dodanie opcji zabawy w większych zespołach. Na razie tytuł umożliwia rywalizowanie tylko w trójkach, ale twórcy sprawdzają już zmagania w drużynach składających się z czterech lub pięciu graczy.

To jednak nie wszystko, ponieważ Infinity Ward obiecuje, że będzie regularnie rozwijać strzelankę. Studio jest w trakcie opracowywania nowych trybów rozgrywki i podkreśla, że chce „ciągle zaskakiwać” fanów.

Zobacz: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

Call of Duty: Warzone to darmowa odsłona znanej serii. Gra oferuje dwa warianty zabawy: tradycyjny Battle Royale i Grabież. Celem w tym ostatnim jest zebranie jak największej sumy wirtualnych pieniędzy.

Źródło: USA Today

Następnie: Activision pracuje nad siedmioma grami - nieoficjalne informacje

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami