Polskie Digital Dragons 2020 przesunięte na wrzesień

Z powodu koronawirusa.

Organizatorzy krakowskiego Digital Dragons poinformowali o przesunięciu tegorocznej edycji wydarzenia. Konferencja dla twórców gier nie odbędzie się w maju, a dopiero w dniach 14-15 września.

W komunikacie wytłumaczono, że powodem decyzji jest zagrożenie epidemiologiczne koronawirusem. Przyznano, że choć jeszcze kilka dni temu zapewniano, że plany nie ulegną zmianie, „dynamicznie zmieniająca się sytuacja” skłoniła do opóźnienia imprezy.

„Zdrowie i bezpieczeństwo naszych partnerów, prelegentów, sponsorów i wystawców jest dla nas priorytetem. Obecna sytuacja nie pozwala na zrealizowanie wydarzenia na najwyższym poziomie, dlatego w trosce o wszystkich uczestników jego termin ulega zmianie” - wyjaśniono.

Podkreślono jednocześnie, że wszystkie zakupione dotychczas bilety będą obowiązywać we wrześniu, choć oczywiście istnieje możliwość uzyskania zwrotu pieniędzy. Zaznaczono też, że sprzedaż wejściówek jest kontynuowana.

digital_dragons
Digital Dragons gromadzi twórców gier

Nieco inaczej wygląda kwestia konkursu Indie Showcase dla produkcji niezależnych. Wszystkie zgłoszenia anulowano i należy je wysłać ponownie w późniejszym terminie. Natomiast nagrody Digtal Dragons Awards zostaną przyznane we wspomnianym wrześniu.

Digital Dragons to międzynarodowa konferencja dla twórców gier. W wydarzeniu biorą udział deweloperzy z całego świata - w ubiegłym roku do Krakowa przyjechało 2 tysiące uczestników.

Źródło: Digital Dragons

Następnie: Rockstar może ujawnić GTA 6 w marcu - sugerują nieoficjalne źródła

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami