Jedna z najpotężniejszych broni w GTA Online jest w promocji. Gracze obawiają się zagłady na serwerach

Latający motocykl Oppressor Mk II.

Rockstar Games o 30 proc. przeceniło w wirtualnym sklepie GTA Online cenę pojazdu Oppressor Mk II. Latający i strzelający rakietami motocykl przez swoją skuteczność uznaje się za najbardziej znienawidzoną przez społeczność broń.

Oppressor Mk II może z powietrza wysyłać samonaprowadzające pociski wybuchowe, które natychmiast niszczą większość pojazdów. Kierowca ma też możliwość zakłócania wymierzonych w siebie rakiet.

opr1
Kierowca (pilot?) może się wznosić na dowolną wysokość. Źródło: Reddit

Wprawionego kierowcę Oppressora trudno skontrować, dlatego często zdarzają się sytuacje, w których serwery opanowane przez mordercę szybko pustoszeją - stąd zła reputacja motocykla.

Gracze na forach wyrażają niezadowolenie z 30-procentowej promocji, twierdząc, że gra zaroi się od właścicieli odrzutowego pojazdu - nie brakuje memów. Część użytkowników jednak uspokaja i przypomina, że Oppressor Mk II to wciąż niebotyczny wydatek.

This weeks bonuses in a nutshell from r/gtaonline
Everyone to R* after seeing the MKII on sale this week from r/gtaonline

Aby cieszyć się pojazdem, najpierw trzeba zostać właścicielem klubu nocnego, co jest wielomilionowym nabytkiem. Kolejny krok to kupno drogiego mobilnego centrum operacji, znanego jako Terrorbyte. Sam Oppressor Mk II również kosztuje kilka milionów wirtualnych dolarów.

Zostaje jeszcze opłacenie ulepszenia, bez którego kierowca nie będzie mógł używać potężnych rakiet samonaprowadzających.

Nie wiadomo, czy obniżka znacząco wpłynie na zwiększenie liczby posiadaczy motocykla. Sam Rockstar Games najwyraźniej nie zamierza osłabić pojazdu, mimo spustoszenia jakie sieje w sesjach free roam.

Źródło: Polygon, Reddit

Następnie: Włoski internet przeciążony - przez objętych kwarantanną młodych graczy

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami