Zwiastun Doom Eternal zaprasza do walki z demonami

Czas Slayera.

Przedstawiciele Bethesdy oraz id Software przygotowali nowy zwiastun Doom Eternal. Materiał przypomina o zbliżającej się premierze, którą zaplanowano na 20 marca.

Trailer przedstawia fragmenty scenek oraz gameplayu. Pozwala też posłuchać polskiego głosu narratorki - gra będzie dostępna z pełnym dubbingiem.

Sequel wydanego w 2016 roku Dooma zaoferuje nowych przeciwników, broń z niespotykanymi wcześniej trybami ognia oraz rozbudowany system wykańczania przeciwników - już nie tylko piłą, ale i choćby miotaczem ognia.

W trybie wieloosobowym gracze wezmą udział w starciach jednego bohatera z demonami. Nad potworami kontrolę także przejmą gracze. Każdy demon to inny zestaw umiejętności do wykorzystania.

Doom_Eternal_gameplay_scaled_e1579623226684
Czas polowania na demony coraz bliżej

Doom Eternal zadebiutuje na PC, PS4 i Xbox One, a wersja na Switcha ukaże się w późniejszym terminie - za port odpowiada studio Panic Button, które pomogło przenieść Dooma z 2016 na konsolę Nintendo.

Zobacz: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Następnie: Watch Dogs za darmo od 19 marca - w Epic Games Store

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami