World of Tanks - nawigacja na polu walki

Nawigacja na mapie, wykorzystanie mini-mapy do nawigacji.

Ciągłe monitorowanie sytuacji na polu walki jest sprawą kluczową podczas rozgrywki w World of Tanks. Należy stale śledzić ruchy wrogich i sojuszniczych wojsk i odpowiednio na nie reagować, gdyż przekłada się na potencjalny sukces. Do wszystkiego warto jest wykorzystać mini-mapę.

Mini-mapa ulokowana jest w prawym dolnym rogu ekranu i dostarcza mnóstwa informacji. Znajdziemy tam pozycję wrogich i sojuszniczych jednostek - oznaczone odpowiednio czerwonymi i zielonymi ikonkami - ikonki twojej (1) i wrogiej (2) bazy, a także wszelakie komunikaty innych graczy.

012

Komunikaty są czymś, na co warto zwracać szczególna uwagę. Pojawiają się zarówno na czacie (3), jak i na samej mapie - tutaj w postaci pulsujących ikon (4). Dzięki nim sojusznicy mogą sygnalizować niebezpieczne miejsce bądź wskazać sojuszniczej artylerii kluczowy do ostrzału cel.

Oczywiście ty także korzystać możesz z tego systemu. Wystarczy tylko przytrzymać klawisz CTRL, by na ekranie pojawił się kursor myszki i kliknąć na miejsce na mapie, które chcesz oznaczyć. Wszyscy twoi sojusznicy otrzymają informację, iż jest tam coś wartego uwagi.

Następnie: World of Tanks - komunikacja z sojusznikami

Spis treści: World of Tanks - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: World of Tanks - naprawa uszkodzeń na polu walki

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami