World of Tanks - jak zmienić tryb strzelania

Zmiana trybu klasycznego na snajperski i artyleryjski.

Po rozpoczęciu rozgrywki w grze World of Tanks, gracz domyślnie korzystał będzie z klasycznego widoku, z kamerą ulokowaną za pojazdem w klasycznym trybie trzecioosobowym. O ile poruszanie się w tym trybie widoku jest wygodne, o tyle prowadzenie ognia już nie. Z pomocą przychodzą tutaj tryby snajperskie i artyleryjskie - jak z nich skorzystać?

Tryb snajperski dostępny jest dla pojazdów z grupy czołgów lekkich, średnich, ciężkich i niszczycieli czołgów. Pozwala on na zmianę widoku na tryb pierwszoosobowy, co znacząco ułatwia celowanie do wrogich pojazdów i umożliwia trafienia w czułe punkty (1). Tryb ten opisany został w rozdziale celowanie: tryb snajperski.

014

Tryb artyleryjski z kolei dostępny jest wyłącznie dla dział samobieżnych (artylerii) - ustawia kamerę nad polem walki, ułatwiając znacząco prowadzenie ognia artyleryjskiego poprzez wyznaczenie strefy, w której spadnie pocisk (2). Szczegółowe informacje dotyczące tego trybu znajdziesz w rozdziale celowanie: tryb artyleryjski.

015

By zmienić tryb strzelania nacisnąć należy przycisk Shift - pozwoli to przełączać się pomiędzy trybem klasycznym, a artyleryjskim/snajperskim. Warto przeskakiwać między trybami, by wiedzieć co dzieje się na polu walki.

Następnie: World of Tanks - jak przebijać pancerz wroga

Spis treści: World of Tanks - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: World of Tanks - komunikacja z sojusznikami

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami