Mortal Kombat 4 dostępne na GOG

Słynna odsłona cyklu z 1997 roku.

W cyfrowym sklepie GOG nieoczekiwanie pojawiło się Mortal Kombat 4 - bijatyka, która oryginalnie ukazała się w 1997 roku.

Zainteresowani mogą kupić produkcję za 19,99 zł. Grę dostosowano do działania na współczesnych systemach operacyjnych, czyli Windowsach 7, 8 oraz 10. Tytuł pozwala również na rozgrywkę za pomocą pada.

Mortal Kombat 4 w opinii fanów nie jest tak uznaną produkcją, jak pierwsze trzy części serii, ale swego czasu cieszyło się popularnością - też w Polsce. Bijatyka od studia Midway Games oferuje 18 postaci, w tym 3 początkowo ukryte.

Wszyscy wojownicy dysponują unikalnymi dla siebie zdolnościami i technikami, a także brutalnymi ciosami kończącymi, czyli tak zwanymi Fatality. Bohaterowie mogą również używać broni - zarówno własnej, jak i upuszczonej przez przeciwnika.

mk4
Sentymentalny obrazek

Starcia rozgrywają się w trzech wymiarach, więc można przemieszczać się w głąb lokacji. Na poszczególnych arenach umieszczono interaktywne obiekty - kamienie i inne przedmioty - które postacie mogą wykorzystywać w walce.

Źródło: GOG

Następnie: Prace nad serialem The Last of Us rozpoczną się dopiero po premierze drugiej części gry

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami