Błąd Call of Duty: Warzone pozwala wygrać mecz, pozostając w strefie śmierci

Usterka związana z leczeniem.

W darmowym Call of Duty: Warzone odkryto błąd, który pozwala graczom wygrać mecz poprzez pozostawianie w strefie z niebezpiecznym gazem.

Podobnie jak w innych grach battle royale, w produkcji pole walki regularnie się pomniejsza w wyniku rozprzestrzeniania specjalnej substancji. Pozostawanie w tak zwanej „strefie śmierci” odbiera postaci punkty życia.

Użytkownik forum Reddit o pseudonimie MightyKosti twierdzi jednak, że ze znajomym odkrył usterkę, umożliwiającą bezustanne podnoszenie towarzysza w obszarze z gazem. Uleczony gracz odzyskuje na tyle dużo życia, by zdążyć następnie uzdrowić sojusznika. Proces wystarczy powtarzać do momentu, aż obie osoby pozostaną jako ostatnie na arenie i wygrają mecz.

Jest jeden haczyk: aby sztuczka zadziałała, należy skorzystać z perku o nazwie Tune Up, który o 25 procent przyspiesza leczenie kolegi z zespołu. Oczywiście można spróbować triku bez użycia zdolności, ale wówczas szanse powodzenia są znacznie mniejsze.

Odtworzenie błędu nie jest łatwe, ponieważ wymaga odpowiedniej koordynacji działań dwóch graczy. Ponadto najprawdopodobniej usterka zostanie wkrótce usunięta, a wspomniana umiejętność poprawiona.

Call of Duty: Warzone to bezpłatna gra dla maksymalnie 150 użytkowników. Produkcja oferuje dwa tryby: tradycyjny Battle Royale oraz Grabież - w tym ostatnim celem jest zebranie jak największej sumy wirtualnych pieniędzy.

Źródło: Reddit

Następnie: Assassin's Creed Odyssey wkrótce otrzyma strój Ezio

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami