Powstaje remaster Call of Duty: Modern Warfare 2 - nieoficjalne informacje

Premiera podobno w tym roku.

Activision pracuje nad odświeżoną wersją Call of Duty: Modern Warfare 2 z 2009 roku - sugerują nieoficjalne doniesienia.

Informację przekazał internauta o pseudonimie Okami. We wpisie opublikowanym 29 lutego na Twitterze stwierdził, że remaster strzelanki ukaże się w 2020 roku. Gra zaoferuje podobno zarówno kampanie fabularną, jak i multiplayer.

Doniesienia są niepotwierdzone, ale kilka dni później ten sam użytkownik ujawnił szczegóły o darmowym Call of Duty: Warzone. W wiadomości z 5 marca oznajmił, że darmowy moduł battle royale ukaże się 10 marca, a dzień wcześniej dojdzie do oficjalnej zapowiedzi. Rewelacje okazały się prawdziwe.

Warto zaznaczyć, że to nie pierwsze informacje o remasterze Modern Warfare 2. Produkcja pojawiała się między innymi w bazach PEGI i innych agencjach, które zajmują się przyznawaniem kategorii wiekowych grom.

Nadmienić należy, że powstanie tytułu nie byłoby zaskoczeniem. W 2016 roku Activision wydało odświeżoną wersję pierwszej części cyklu, zawierającą kampanię fabularną i multiplayer.

Następnie: Prace nad Wiedźminem 4 ruszą po premierze Cyberpunk 2077 - zapewnia CD Projekt

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami