Nowy Batman i gra w świecie Harry'ego Pottera miały pojawić się na E3 2020 - twierdzi Jason Schreier

Oraz tajemniczy projekt studia Rocksteady.

Jason Schreier z serwisu Kotaku twierdzi, że na odwołanych E3 2020 miało pojawić się - po raz pierwszy w historii targów - Warner Bros. Interactive. Firma zamierzała ujawnić powstające produkcje - w tym nową część serii o Batmanie.

Dziennikarz - powołując się na własne źródła - przekonuje, że poza tytułem o Mrocznym Rycerzu planowano zaprezentować grę RPG w uniwersum Harry'ego Pottera. Redaktor podkreśla, że to ten sam projekt, z którego materiały wyciekły niespełna dwa lata temu.

Poza tym chciano ujawnić kolejną produkcje od studia Rocksteady, czyli twórców serii Batman: Arkham. Schreier nie przedstawił dodatkowych szczegółów o pozycji, ale wydaje się, że nie jest kolejną częścią przygód Mrocznego Rycerza.

Obecnie nie wiadomo, jakie działania podejmie Warner Bros. Interactive w kontekście odwołania targów E3 2020. Dziennikarz Kotaku spekuluje, że być może wydawca - wzorem Microsoftu - zorganizuje internetowy pokaz.

Należy jednocześnie pamiętać, że doniesienia mają charakter nieoficjalny. Jason Schreier jest jednak jedną z najlepiej poinformowanych osób w branży - ujawnił na przykład plany Sony wydania Horizon Zero Dawn na PC.

Źródło: Kotaku

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami