Nowa minimapa w Call of Duty: Modern Warfare może dać przewagę w walce

Do wyboru okrągła lub kwadratowa.

Opublikowana niedawno aktualizacja Call of Duty: Modern Warfare wprowadziła do gry opcję przełączenia miedzy dwiema minimapami - dotychczasową okrągłą i nową kwadratową.

Gracze zauważyli jednak, że dodany przez twórców typ mapy przedstawia większy teren - z obliczeń fanów wynika, że jest o około 21,5 procent obszerniejsza niż poprzednia wersja. To może zaś mieć wpływ na rozgrywkę, ponieważ użytkownicy widzą więcej.

1
Okrągła i kwadratowa mapa.

To nie pierwszy raz, gdy kwestia minimapy w Call of Duty: Modern Warfare wzbudza kontrowersje. W szeregach trybów wieloosobowych docelowo jest zastąpiona kompasem, który wyświetla się w górnej części ekranu - wiele uważa, że rozwiązanie jest mniej intuicyjne.

Mapę można włączyć, ale dopiero po użyciu niektórych przedmiotów, w tym podręcznego radaru i bezzałogowego statku powietrznego. Te jednak dostępne są tylko w ramach nagród za killstreaki, czyli serie zabójstw z rzędu.

Niedawno zadebiutowało Call of Duty: Warzone, a więc darmowa gra typu battle royale, w której nowa minimapa też jest obecna. Tytuł dzieli postępy w rozgrywce z Modern Warfare - z odblokowanych w jednej produkcji elementów można skorzystać w drugiej (i odwrotnie).

Źródło: Reddit

Następnie: Nowy Batman i gra w świecie Harry'ego Pottera miały pojawić się na E3 2020 - twierdzi Jason Schreier

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami