Crossout - wyzwania, challanges

Wypełniaj cele dodatkowe, aby zdobywać nagrody.

W Crossout zabawę możemy podzielić na dwie główne części. Pierwszą z nich jest tworzenie różnorodnych i jedynych w swoim rodzaju pojazdów, a drugą branie udziału w walkach. Chodzi zarówno o tryby, w których walczymy przeciwko innym graczom (PvP) lub współpracujemy przeciwko sztucznej inteligencji (PvE). Bez względu na tryb gry, w trakcie rozgrywki można wypełniać liczne wyzwania (challenges), zapewniające dodatkowe nagrody.

o023

Gdzie można sprawdzić bieżące wyzwania? Wystarczy wejść do zakładki challenges (1) znajdującej się na górze ekranu. W tym momencie zostanie wyświetlona lista celów (2), które możemy wypełnić. Są one podzielone na różne kategorie, na przykład specjalne (specjalne), związane z różnymi etapami gry (survivor's path) czy też czasowe - dniowe (daily) albo tygodniowe (weekly).

Jak widać zadania są zróżnicowane. Niektóre wyzwania wymagają ukończenia konkretnej części w trybie przygody (adventure), a inne polegają na wzięciu udziału w raidach lub odniesienia zwycięstwa z wykorzystaniem konkretnej broni, takiej jak działa czy działko plazmowe. Nagrody za poszczególne wyzwania są oznaczone ikonami (3), a więcej informacji na ich temat uzyskasz po najechaniu kursorem na konkretne wyzwanie.

Z opisywanego menu możesz też szybko przenieść się do zakładki związanej z odznakami inżynieryjnymi - badge exchange (4), które umożliwiają zdobycie innych surowców.

o024

Dodatkowe wyzwania, na ogół związane z czasem i zawartością sezonową, możesz sprawdzić w zakładce seasonal challanges (5).

Następnie: Crossout - tryby gry: PvP, PvE, raidy, adventure, invasion, brawl

Spis treści: Crossout - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Crossout - paliwo, kupony, zestawy naprawcze, fuel, coupons, repair kit

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami