Call of Duty Warzone - pancerz, płyty: odnawianie tarczy

Jak działa osłona.

W Call of Duty Warzone należy zwracać uwagę nie tylko na życie kierowanej postaci, ale również poziom pancerza. W tym poradniku tłumaczymy, na jakich zasadach działa tarcza w grze i jak ją odnowić.

Pancerz to po prostu metalowe płyty (1), które możesz znaleźć w skrzyniach z łupem lub po prostu na ziemi. Te przedmioty wypadają też czasem z poległych wrogów.

p4

Alternatywnym sposobem na zdobycie płyt jest kupno pięciu sztuk w stacji zaopatrzeniowej, za 1500 dolarów.

Niebieski, podzielony na trzy segmenty pasek (2) w lewym dolnym rogu ekranu pokazuje, ile gracz ma założonych na ciało płyt pancerza. Każdy segment reprezentuje jedną płytę. Nie ma podziału na tułów i głowę.

p2

Aby założyć dodatkową płytę, naciśnij przycisk (3) widoczny pod ikoną płyty w lewym dolnym rogu ekranu . Obok masz też informację o tym, ile płyt znajduje się w twoim ekwipunku (4). Maksymalnie możesz se sobą nosić 5 sztuk.

Zakładanie pancerza trwa kilka sekund, więc upewnij się, że podczas tej czynności jesteś bezpieczny.

Użycie jednego pancerza zawsze zwiększy twoją osłonę o cały segment. Dla przykładu, jeżeli masz półtora segmentu pancerza, to po ubraniu płyty będziesz miał dwa i pół paska.

p3

Każda płyta pancerza to odpowiednik 50 HP, czyli punktów zdrowia. Gracz zaczyna zawsze z dwiema założonymi płytami (zostaje więc jedno miejsce), co łącznie z życiem daje 200 HP na start.

Pancerz chroni właściciela - do momentu, aż nie zostanie całkowicie zniszczony, użytkownik nie traci życia od ostrzału. Zniszczenie własnej tarczy (lub osłony przeciwnika), możesz rozpoznać po dźwięku tłuczenia się.

Następnie: Call of Duty Warzone - stacja zaopatrzeniowa: co kupić w sklepie

Spis treści: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Call of Duty Warzone - odrodzenie, ożywianie, podnoszenie graczy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami