Call of Duty Warzone - odrodzenie, ożywianie, podnoszenie graczy

Powrót do gry.

W Call of Duty Warzone powalenie, a nawet śmierć, nie oznacza końca rozgrywki. Jest wiele sposobów na powrót do gry, a wszystkie opisujemy w tym poradniku.

Zacznijmy od powalenia. To stan, w którym gracz może się jeszcze poruszać, ale stopniowo się wykrwawia i potrzebuje pomocy. Nad powalonym graczem pojawia się ikona plusa (1).

o1

Wystarczy podejść i przytrzymać wskazany na ekranie przycisk, by podnieść partnera.

Gracz może się też sam podnieść, używając zestawu do samoreanimacji (2), który można kupić w stacjach zaopatrzeniowych za 4500 dolarów.

o2

Jeżeli zawodnik nie otrzyma pomocy po powaleniu lub zostanie zastrzelony, umiera. O ile jest to pierwsza śmierć, trafi wtedy do Gułagu. Wygrana bitwy w Gułagu równa się z powrotem na pole walki, a w przypadku przegranej należy czekać na wykupienie przez członków drużyny (o tym poniżej).

Pozostali przy życiu członkowie drużyny mogą kupić odrodzenie poległego gracza. Wystarczy udać się do stacji zaopatrzeniowej i wybrać opcję Kup odrodzenie (3) po prawej stronie. Kosztuje to 4500 dolarów (za jednego gracza).

o3

Gracz może zostać odrodzony nielimitowaną liczbę razy - o ile zespół ma odpowiednio dużo pieniędzy. Gułag jest jednorazowy.

Warto więc poczekać z opuszczeniem meczu po śmierci, do czasu kiedy cała drużyna zostanie wyeliminowana.

Następnie: Call of Duty Warzone - pancerz, płyty: odnawianie tarczy

Spis treści: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Call of Duty Warzone - leczenie i odzyskiwanie zdrowia, apteczki

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami