Call of Duty Warzone - leczenie i odzyskiwanie zdrowia, apteczki

Czy w grze są bandaże?

Kwestia zdrowia i leczenia wygląda w Call of Duty Warzone inaczej niż w pozostałych grach typu battle royale. Mechanizm ten jest właściwie identyczny jak w pozostałych trybach wieloosobowych nowego Modern Warfare.

Nie ma tu bowiem żadnych apteczek, bandaży ani zestawów pierwszej pomocy, które mogłyby odbudować nieco pasek życia postaci (z jednym małym wyjątkiem, który opisujemy poniżej). Zdrowie odnawia się samo, jeżeli nie otrzymujemy obrażeń - do pełna.

ESxRD0bXkAAsWdH

Aby się podleczyć po ostrzale, wystarczy więc na chwilę się schować, by rozpoczęła się regeneracja.

W Warzone jest jednak jeden przedmiot, który przyspiesza leczenie. To strzykawka z lekiem (1), niezwykle rzadkie znalezisko, które po zebraniu staje się wyposażeniem taktycznym, więc używamy go tak, jak chociażby granatów błyskowych lub dymnych.

a1
a2

Mimo że w grze nie ma bandaży i apteczek, warto pamiętać o pancerzu, który już należy odnawiać ręcznie. Polegając tylko na regeneracji zdrowia nie można zajść daleko.

Następnie: Call of Duty Warzone - odrodzenie, ożywianie, podnoszenie graczy

Spis treści: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Call of Duty Warzone - Gułag: jak wygrać i wyjść z niewoli

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami