Waleczne robaki powracają - nowa odsłona Worms jeszcze w 2020 roku

Twórcy obiecują inny sposób rozgrywki.

Firma Team17 poinformowała, że w 2020 roku ukaże się nowa część serii Worms - gier o zmaganiach uzbrojonych robaków. To pierwsza produkcja z cyklu od czterech lat.

Na razie nie ujawniono zbyt wielu szczegółów na temat projektu. Opublikowano jedynie zwiastun, w którym na początku zaprezentowano telewizor z fragmentami rozgrywki ze starszych odsłon. Pod koniec nagrania odbiornik jest niszczony.

„Złap swoją bazookę, wskocz na własną owcę, Wormsy wrócą w 2020 roku w formie, jakiej nigdy jeszcze nie widzieliście” - napisali przedstawiciele studia Team17 we wpisie udostępnionym na Twitterze.

„Nowe Wormsy, nowe sposoby rozgrywki” - dodali deweloperzy, sugerując, że kolejna odsłona serii może zaoferować innowacyjne mechanizmy rozgrywki. Więcej szczegółów twórcy ujawnią w późniejszym terminie.

Poszczególne odsłony serii pozwalają kierować drużynami uzbrojonych robaków. Użytkownicy walczą z przeciwnikami kierowanymi przez sztuczną inteligencję lub innych graczy. Ostatnią częścią cyklu jest W.M.D., które stawiało na klasyczną zabawę w dwóch wymiarach.

Następnie: Dodatek Wastelanders do Fallout 76 przypomina tradycyjne odsłony serii - przekonuje Bethesda

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami