Polak osiągnął 1500 poziom w Tibii - jako pierwszy gracz w historii

Potrzebował na to 16 lat.

Tibia to sieciowa gra, która niegdyś cieszyła się bardzo dużą popularnością w Polsce. Okazuje się, że polski użytkownik - jako pierwszy w historii - osiągnął 1500 poziom.

Wyczynu dokonał gracz o pseudonimie Bobeek, który przygodę z wieloosobową produkcją rozpoczął ponad 16 lat temu - zmagania toczy od 10. roku życia. Zdobycie wspomnianego poziomu wymagało zaś zgromadzenia ponad 56 miliardów punktów doświadczenia.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że Polak znacznie wyprzedza pozostałych uczestników zabawy. Zbliżony wynik osiągnęła tylko narzeczona użytkownika, której postać znajduje się obecnie na 1486 poziomie.

W Tibii nie istnieje maksymalny poziom doświadczenia. To oznacza, że gracze mogą rozwijać prowadzonego przez siebie bohatera w nieskończoność - niewykluczone, że Bobeek pobije kolejne rekordy, tym bardziej, że już zdobył 1501 level.

tibia_online_wyczyn
Grafika w Tibii jest stosunkowo prosta

Wydana w 1997 roku produkcja jest przedstawicielem gatunku MMO. Kierując wykreowaną postacią użytkownicy eksplorują wirtualny świat, szukają skarbów i walczą z potworami. Tytuł okraszony jest dwuwymiarową grafiką, a wydarzenia przedstawione są z „lotu ptaka”.

Źródło: MMORPG

Następnie: Ochrona przed koronawirusem w stylu Death Stranding - Chińczyk schował dziecko w kapsule

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami