Gracze eliminują prostytutki w GTA Online, by klonować samochody

Nowa wersja glitcha.

Nowy sposób oszustwa zyskuje popularność w GTA Online. Gracze klonują rzadkie i drogie samochody, wykorzystując glitch z prostytutkami. Mimo że Rockstar Games niedawno naprawiło błąd, użytkownicy znaleźli nową metodę na duplikowanie aut.

Procedura jest dość skomplikowana. Należy zaprosić prostytutkę do samochodu, a następnie zaparkować tak, by nie mogła wyjść z żadnej strony. Kolejny krok to strzelanie do pojazdu, by zajął się ogniem.

Następnie gracze dzwonią do firmy ubezpieczeniowej w grze, wjeżdżają do garażu z autem, które chcą sklonować, wyjeżdżają i zabijają panią lekkich obyczajów.

Prostytutka i auto znikają, a wtedy wystarczy już tylko wjechać prowadzonym samochodem do ciężarówki o nazwie Mobile Operations Center. Nowa kopia pojazdu pojawia się w garażu.

gta1
Sprzedaż rzadkich samochodów to dobry sposób na zarobek w GTA Online

Zobacz: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Konkretne kroki różnią się w zależności od metody, ale wszystkie opierają się na zabijaniu prostytutek. W sieci można znaleźć wiele tutoriali opisujących oszustwo. Jeden z przykładów powyżej.

Rockstar Games najprawdopodobniej niedługo naprawi błąd - szczególnie że zyskał już dużą popularność.

Źródło: Polygon

Następnie: Polak osiągnął 1500 poziom w Tibii - jako pierwszy gracz w historii

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami