Dodatek Wastelanders do Fallout 76 przypomina tradycyjne odsłony serii - przekonuje Bethesda

Twórcy o rozszerzeniu z postaciami niezależnymi.

W kwietniu Fallout 76 otrzyma darmowy dodatek Wastelanders, który wprowadzi do sieciowej gry postacie niezależne. Twórcy przekonują, że rozszerzenie upodobni tytuł do tradycyjnych odsłon serii.

W trakcie wystąpienia na targach PAX East główny projektant produkcji - Ferret Baudoin - stwierdził, że nowe DLC powinno przypaść do gustu fanom klasycznych i nastawionych na zabawę w pojedynkę części cyklu.

- Myślę, że Wastelanders przypomina bardziej tradycyjnego Fallouta. Dodajemy więcej elementów z serii, mechanizmów zaczerpniętych z trzeciej i czwartej części. Uważam, że przekroczymy oczekiwania, jakie miały niektóre osoby - tłumaczy deweloper.

Bethesda nie oczekiwała, że brak postaci niezależnych spotka się z tak dużą negatywną reakcją fanów. Baudoin wyjaśnił jednak, że autorzy działali po omacku, bo nikt wcześniej nie zdecydował się na stworzenie tego typu gry bez NPC. Dodał jednak, że niektóre decyzje projektowe były trafne.

fallout_76_ksiezna
Wkrótce postacie niezależne pojawią się na pustkowiach

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

- Wiele elementów się sprawdziło. Jeżeli lubisz eksplorację z tradycyjnych odsłon, otrzymujesz prawdopodobnie jeden z najlepszych światów, jaki przygotowaliśmy. Duża część odbiorców chciała jednak spotkać innych bohaterów, nawiązać emocjonalną więź - przekonuje.

Wastelanders zadebiutuje 7 kwietnia. Dodatek - darmowy dla wszystkich posiadaczy Fallout 76 - wprowadzi postacie niezależne wraz z dialogami i zestawem zadań fabularnych.

Źródło: GamesIndustry

Następnie: The Longing to gra o czekaniu, której ukończenie może zająć nawet 400 dni

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami