Crossout - złom, miedź, druty, plastik, scrap, copper, wires, plastics

Podstawowe surowce dostępne w grze.

W trakcie rozgrywki w Crossout ważnym elementem jest zdobywanie nowych surowców. Tylko dzięki nim będziesz w stanie ulepszać różne części, tworzyć nowe lub handlować nimi na rynku. Na bieżącej stronie opisujemy podstawowe surowce, a konkretnie:

  • Złom - scrap
  • Miedź - cropper
  • Druty - wires
  • Plastik - plastics
o012

Złom (1) i miedź (2) są podstawowymi surowcami, niezbędnymi do tworzenia większości elementów w grze. Stanowią podstawę zarówno w produkcji zwykłych, jak i bardziej zaawansowanych części. Złom można zdobywać w trakcie wykonywania niemal każdego rodzaju misji - jest to najpowszechniejszy surowiec. Z kolei miedź jest dostępna przede wszystkim w raidach przeciwko komputerowym przeciwnikom (PvE).

o013

Druty (3) i plastik (4), to dwa kolejne surowce, które są wykorzystywane przy tworzeniu bardziej zaawansowanych części, zaczynając od specjalnych. Druty można zdobyć głównie w raidach. Podobnie jest z plastikiem, jednak w tym przypadku chodzi o potyczki przynajmniej na średnim (medium) poziomie trudności.

Oczywiście powyższe surowce można również zdobywać podczas wymian handlowych na rynku.

Następnie: Crossout - odznaki inżynieryjne, elektronika, baterie, uran, engineer badges, electronics, batteries, uranium ore

Spis treści: Crossout - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Crossout - energia elektryczna, jak zwiększyć limit, energy drain

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami