Crossout - paliwo, kupony, zestawy naprawcze, fuel, coupons, repair kit

Surowce związane z raidami i powrotem na pole bitwy.

Jednym z ważniejszych elementów w trakcie rozgrywki w Crossout są surowce. To właśnie dzięki nim możesz tworzyć nowe części, handlować na rynku lub brać udział w niektórych trybach gry. Na poniższej stronie znajdziesz informacje związane z:

  • Paliwem - fuel
  • Kuponami - coupons
  • Zestawami naprawczymi - repair kit
o018

Poziom paliwa (1) jest zaznaczony w menu na zielono. Jest to jedyny surowiec umożliwiający branie udziału w raidach (2), czyli trybach gry typu PvE (Player versus environment - gracze kontra przeciwnicy komputerowi), które są oznaczone na mapie zielonymi ikonami.

o019

Wzięcie udziału w każdym raidzie wymaga określonej ilości paliwa. Istnieją trzy możliwości jego uzupełnienia. Można poczekać 24 godziny, co spowoduje automatyczne napełnienie zbiornika, można też zakupić paliwo na rynku lub zainwestować w specjalny zbiornik- fuel barrel lub fuel tank (3).

Jeśli zamontujesz go w pojeździe, weźmiesz udział w misjach PvP (gracz kontra gracz), twoja drużyna wygra, a pojazd i pojemnik nie zostaną zniszczone, to otrzymasz określoną ilość paliwa po misji. Należy pamiętać, że jest to dość ryzykowne, tym bardziej, że ostrzelanie takiego pojemnika prowadzi do jego eksplozji.

o020

W trakcie wspomnianych raidów często jedną z nagród są kupony, czyli coupons (4). Im trudniejsza misja tego typu, tym więcej kuponów jest do zdobycia. Można je wykorzystywać na przykład do tworzenia skrzyń z losową zawartością lub sprzedawać na rynku. Należy jednak zaznaczyć, że nie są zbyt cennym towarem.

o021

Zestawy naprawcze (5) to kolejny element związany z raidami typu PvE. Oprócz puli startowej możesz je kupować na rynku lub tworzyć w warsztatach.

o022

Służą do odnawiania życia po zniszczeniu pojazdu w raidach. Jeśli do tego dojdzie, a posiadasz zestaw naprawczy, to na ekranie pojawi się pytanie o jego użycie. Jeżeli wybierzesz opcję powrotu do bitwy - return to battle (6), to wrócisz do walki z pełną wytrzymałością.

Następnie: Crossout - wyzwania, challanges

Spis treści: Crossout - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Crossout - odznaki inżynieryjne, elektronika, baterie, uran, engineer badges, electronics, batteries, uranium ore

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami