Crossout - odznaki inżynieryjne, elektronika, baterie, uran, engineer badges, electronics, batteries, uranium ore

Elementy potrzebne do produkcji bardziej zaawansowanych części.

Podczas rozgrywki w Crossout należy zawsze pamiętać o surowcach. Tylko dzięki nim będziesz w stanie tworzyć nowe części, ulepszać bieżące albo zwyczajnie handlować nimi na rynku. Na bieżącej stronie poradnika skupiliśmy się na kolejnych typach surowców dostępnych w grze, czyli:

o014

Odznaki inżynieryjne (1) to specjalny rodzaj surowców, które można wymieniać na inne (2). W jaki sposób? Wystarczy wejść w zakładkę wyzwań - challenges (3) i wybrać opcję badge exchange (4). Teraz wystarczy skorzystać z funkcji trade (5), żeby wymienić zdobyte odznaki na inne, potrzebne nam surowce.

o015

Jak zdobywać odznaki? Wystarczy wypełniać wyzwania czasowe, które można sprawdzić w zakładce challenges (6). Chodzi o specjalne wyzwania dniowe, daily challenges (7) oraz tygodniowe, weekly challenges (8).

o016

Jeśli chodzi o elektronikę (9) oraz baterie (10), to są dwa kolejne surowce niezbędne do tworzenia bardziej zaawansowanych elementów (od legendarnych wzwyż). Elektronikę możesz zdobyć podczas brania udziału w trudnych (hard) raidach, a baterie można zdobywać w trakcie wypełniania specjalnego rodzaju misji o nazwie Get the Batteries!

o017

Ostatnim z surowców jest ruda uranu, stająca się dostępna tylko dla zaawansowanych graczy biorących udział w wojnach klanów (11).

Oprócz powyższych sposobów na pozyskiwanie surowców, można również próbować handlu na rynku lub przy zakupie specjalnych skrzyń z generowaną automatycznie zawartością.

Następnie: Crossout - paliwo, kupony, zestawy naprawcze, fuel, coupons, repair kit

Spis treści: Crossout - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Crossout - złom, miedź, druty, plastik, scrap, copper, wires, plastics

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Digital FoundryCzy cena PS5 Digital Edition może być niższa? - analiza Digital Foundry

W teorii: usunięcie napędu Blu-ray stwarza pewne możliwości.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami