Command & Conquer Remastered Collection zadebiutuje 5 czerwca

Jest pierwszy gameplay.

Przedstawiciele EA poinformowali, że Command & Conquer Remastered Collection - zestaw starszych odsłon serii - zadebiutuje 5 czerwca. Paczka ukaże się na PC za pośrednictwem sklepów Origin i Steam.

Cenę kolekcji ustalono na 69,99 zł. W skład pakietu wejdą pierwsza część głównego cyklu oraz pierwsza produkcja spod szyldu Red Alert z trzema rozszerzeniami - The Covert Operations, Counterstrike i The Aftermatch. Gry otrzymają polską wersję językową (napisy).

Oba tytuły zaoferują odświeżoną grafikę z obiektami przygotowanymi od nowa oraz opcją zabawy w 4K, przy czym nie zabraknie możliwości wyboru pierwotnej oprawy. Ponadto przerywniki filmowe z prawdziwymi aktorami przeskalowano do wyższych rozdzielczości i odnowiono muzykę, czym zajął się kompozytor oryginalnego soundtracku - Frank Klepacki.

Poza tym całkowicie przerobiono interfejs paska bocznego, zmodyfikowano wybór misji oraz usprawniono sterowanie i skróty klawiszowe. Do tego misje „Operacje specjalne” z edycji konsolowych, zmieniony multiplayer z meczami niestandardowymi i rankingowymi, funkcje szybkich zapisów, kolejkowania jednostek i przybliżania kamery, powtórki oraz edytor map.

cc_remastered
Oryginalne i odświeżone przerywniki filmowe

Command & Conquer z 1995 roku osadzone jest w futurystycznym świecie, gdzie GDI oraz Brotherhood of Nod walczą o kontrolę nad niezwykle cennym minerałem: Tiberium. Wydane w 1996 roku Red Alert przedstawia zaś alternatywną wersję historii - Hitler zginął w 1924 roku, a ZSRR urosło w potęgę.

Następnie: Doom Eternal - wymagania na PC

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami