Call of Duty: Warzone to nawet 100 GB plików do pobrania

Dla osób, które nie mają Modern Warfare.

Activision ujawniło na oficjalnej stronie, że rozmiar plików do pobrania Call Of Duty: Warzone w wersji standalone (samodzielnej) wynosi od 83 do nawet 101 GB.

Dotyczy to osób, które nie mają zainstalowanego Call of Duty: Modern Warfare i będą pobierać wyłącznie nowy tryb battle royale. Posiadacze najnowszej części serii otrzymają Warzone w ramach aktualizacji. W tym przypadku do pobrania będzie 18-22 GB.

Nabywcy Modern Warfare zagrają dziś kilka godzin wcześniej, bo już o 16:00. Dla całej reszty gra ruszy o godzinie 20:00.

We wpisie na stronie Activision tłumaczy też kwestię dzielenia postępów między Modern Warfare a Warzone. Posiadacze pełnej gry będą mieli dostęp do całej zawartości, którą już odblokowali - włącznie z Operatorami, przedmiotami z Karnetu Bojowego i przedmiotami kosmetycznymi. Z kolei postępy z Warzone przeniosą się do Modern Warfare.

warzone2
Rozmiar plików wynika prawdopodobnie z dużej mapy

Warzone dzieli się na dwa tryby: Battle royale i Grabież. Podstawy rozgrywki to znany schemat, chociaż graczy na mapie jest aż 150. Gra będzie dostępna na PC, PS4 i Xbox One.

Źródło: Activision

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami