Warframe - Warframe Prime i Relikty

Jak zdobywać blueprinty Prime'ów.

Warframe'y typu Prime oraz broń Prime to ekskluzywne, lepsze wersje zwykłych elementów wyposażenia i frame'ów. Można je zdobyć na dwa sposoby, które wymieniamy poniżej.

Po pierwsze, można nabyć pakiety Prime Access za prawdziwe pieniądze na oficjalnej stronie Warframe. Takie zakupy są jednak ograniczone, ponieważ zawsze dostępny jest tylko jeden frame - regularnie zastępowany jest innym, ale nigdy nie możemy wybierać spośród wielu.

Dodatkowy jeden czy dwa Warframe'y Prime są dostępne w grze, na Rynku - do kupienia za Platynę.

Drugim i powszechnym sposobem pozyskiwanie Warframe Prime jest farmienie (częste, regularne zdobywanie) Reliktów Pustki. To właśnie z tych przedmiotów możemy wydobyć schematy Warframe'ów typu Prime (czy też broni Prime).

Dostęp do tego systemu odblokujesz jednak dopiero po wykonywaniu misji na Ziemi i odblokowaniu Łącza na Marsa.

Relikty zdobędziesz wykonując misje. Nie masz wpływu na to, jaki relikt zdobędziesz, więc im więcej gracz, tym większa szansa na więcej reliktów. Polecamy misje typu Przetrwanie (1) lub Defence, które praktycznie mogą nie mieć końca, jeśli będziesz decydował się na ich przedłużanie.

relik1

Zestawy losowych reliktów kupisz też na Rynku w menu gry, w zakładce Klucze i drony. Na statku możesz przeglądać swoje relikty (2) w głównym pomieszczeniu roboczym (z Warsztatem czy Inkubatorem).

realik2

Klikając w menu reliktów na każdy z nich zobaczysz, co może się w nich znajdować. Zobaczysz też, że możesz wydawać Łzy Pustki (3), żeby zwiększyć szansę na lepsze przedmioty wypadające z reliktu. By zdobywać Łzy, wykonuj misje typu Szczeliny Pustki.

rere3

To właśnie też grając w Szczeliny Pustki możesz otwierać relikty i zyskiwać z nich przedmioty. By relikt zaczął się otwierać, musisz podczas takich misji likwidować wrogów i zamknąć szczelinę, pokonując wszystkich i wykonując cele. Wtedy wyposażony relikt będzie otwarty i otrzymamy przedmiot, który się w nim znajdował.

To oczywiście tylko początek procesu. W taki sposób musimy znaleźć schematy różnych części Warframe'ów Prime, a następnie należy jeszcze znaleźćc zasoby, by stworzyć każdą część w Warsztacie.

Następnie: Warframe - tworzenie przedmiotów, Warsztat

Spis treści: Warframe - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Warframe - jak zdobywać nowe Warframe

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami