Pierwszy gameplay z darmowego battle royale w Call of Duty: Warzone

Premiera być może już jutro.

Aktualizacja: Użytkownik ukrył swój materiał na kanale, choć wideo zostało już opublikowane przez innych. Poniżej więc gameplay z innego źródła.

YouTuber o pseudonimie Chaos opublikował - prawdopodobnie przedwcześnie - wideo z wrażeniami i fragmentami rozgrywki z Call of Duty: Warzone. To darmowy, samodzielny tryb battle royale do nowego Modern Warfare.

Dowiadujemy się między innymi, że w rywalizacji bierze udział aż 150 graczy. To o 50 więcej niż w podobnym trybie w Black Ops 4. Możliwa jest gra solo, w parach lub w trójkach.

Potwierdzają się też nieoficjalne informacje, które pojawiły się w Internecie już w 2019 roku - choćby te dotyczące Gułagu. Do tej lokacji trafiają pokonani gracze i mają szansę wrócić do gry, o ile pokonają rywala w pojedynku na pięści.

Okazuje się także, że w battle royale będzie można używać killstreaków - nagród za serie zabójstw. Nie w tradycyjny sposób, ale po znalezieniu specjalnych miejsc, w których można je aktywować.

jgwd20200212111043895biry
Mapa jest ogromna

Pojawią się też pojazdy, trzy rodzaje jakości pancerza, zbieranie lootu jest podobno płynne i szybkie. Warzone zaoferuje też, podobnie jak Modern Warfare, rozgrywkę międzyplatformową.

Data premiery Warzone nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, ale wielu graczy przewiduje, że tryb zadebiutuje już jutro, 10 marca.

Następnie: Porównanie Resident Evil 3 Remake z oryginałem - zmiany w rozgrywce

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami