Cyberpunk 2077 - nowa wersja żeńskiej postaci na obrazku od twórców

Domyślny wygląd Pani V.

Z okazji międzynarodowego Dnia Kobiet, CD Projekt Red opublikowało obrazek z odświeżoną wersją żeńskiej V - głównej postaci w Cyberpunk 2077. Wraz z męskim bohaterem, dziewczyna ozdobi okładkę pudełkowego wydania gry.

Jako pełnoprawne RPG, Cyberpunk 2077 pozwala oczywiście modyfikować wygląd postaci, ale twórcy przygotowali też domyślne wersje dla obu płci.

before
Starsza wersja - dla porównania. To postać z E3 2018

Nowa V wydaje się mieć ciemniejszą karnację i ostrzejsze rysy twarzy. Zmieniono też kolor włosów i dodano kolczyki w uchu i w wardze.

W ramach Dnia Kobiet, CD Projekt Red opublikowało też kilka zdjęć z kobietami pracującymi w studiu:

Warto przypomnieć, że w kreatorze bohatera Cyberpunk 2077 teoretycznie nie wybieramy płci, a jedynie rodzaj ciała. Postaci przypiszemy następnie dowolnie wybrane cechy fizyczne.

Po przesunięciu premiery, datę debiutu Cyberpunk 2077 ustalono na 17 września 2020 roku. Produkcja zadebiutuje na PC, PS4 i Xbox One, ale trafi też na kolejną generację sprzętową.

Następnie: Pierwszy gameplay z darmowego battle royale w Call of Duty: Warzone

Reklama

Skocz do komentarzy (14)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (14)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami