Crossout - energia elektryczna, jak zwiększyć limit, energy drain

Jak podnieść możliwość zasilania części w pojeździe.

Podczas konstruowania maszyn w Crossout trzeba brać pod uwagę nie tylko ogólną moc pojazdu czy też jego masę, ale również energię elektryczną. Część podzespołów ją generuje, a inne wykorzystują do działania, dlatego należy uwzględnić bilans podczas tworzenia nowych maszyn.

o008

Aby sprawdzić ogólny poziom energii naszej maszyny wystarczy spojrzeć na okno z ogólnymi danymi na pozycję energy (1). Im większy jej poziom, tym więcej elementów ją wykorzystujących będziemy mogli zamontować. Ilość pobieranej energii przez dany element określa z kolei współczynnik energy drain (2).

Jeśli suma takich elementów przekroczy ogólny poziom energii, to danego przedmiotu nie będzie można wstawić do pojazdu.

o009

W jaki sposób zwiększyć poziom energii? Zapewniają to dwa elementy. Pierwszym jest rama zwana też kabiną. Im lepsza jej jakość, tym więcej energii zapewnia - adds energy (3). Kabiny powszechne, w białym kolorze, dodają zazwyczaj około 7 punktów energii, a epickie (fioletowe) podnoszą limit nawet do 12 punktów.

o010

Oprócz kabiny można zainstalować dodatkowy element w postaci generatora (4). W ten sposób również zyskamy kilka dodatkowych punktów. Zasada jest ta sama, co przy kabinach - im lepszy jakościowo sprzęt, tym więcej energii generuje (5). Należy przy tym pamiętać, że w jednym pojeździe można zamontować tylko jeden generator, a jego zniszczenie prowadzi do eksplozji.

o011

Jeśli chodzi o elementy, które korzystają z energii, to są to głównie bronie, a także sprzęt dodatkowy w postaci radiatorów, radarów czy pól tworzących bariery obronne (większość elementów w zakładce hardware). Aby sprawdzić ile energii pobiera dany sprzęt wystarczy spojrzeć na informację o poborze mocy, czyli energy drain (6).

Następnie: Crossout - złom, miedź, druty, plastik, scrap, copper, wires, plastics

Spis treści: Crossout - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Crossout - złote monety, jak zdobywać, waluta, golden coins, packs, premium

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Digital FoundryCzy cena PS5 Digital Edition może być niższa? - analiza Digital Foundry

W teorii: usunięcie napędu Blu-ray stwarza pewne możliwości.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami