RPG ze Spider-Manem i otwartym światem na smartfony - zapowiedziano Marvel: Future Revolution

Z walką w czasie rzeczywistym.

Marvel zaprezentował Future Revolution - zmierzające na urządzenia mobilne RPG z otwartym światem. Data premiery nie jest znana.

Fabuła gry rozpocznie się od połączenia Ziem z różnych wymiarów w jedno uniwersum. Gracze wcielą się w agenta nowoutworzonej organizacji Omega Flight i we współpracy z superbohaterami spróbują powstrzymać największych złoczyńców.

Użytkownicy pokierują różnymi postaciami, wśród których pojawia się Kapitan Ameryka, Spider-Man, Kapitan Marvel i Doktor Strange. Każdy heros wyróżni się unikalnymi dla siebie zdolnościami i nie zabraknie opcji modyfikowania kostiumów podopiecznych.

Potwierdzonymi przeciwnikami są zaś Red Skull, Baron Mordo, Zielony Goblin, Czerwony Goblin i Yellowjacket. Ujawnione materiały sugerują, że walki rozegramy w czasie rzeczywistym, a wydarzenia zostaną ukazane z perspektywy kamery za bohaterem.

Twórcy produkcji obiecują otwarty świat, po którym przemieścimy się swobodnie. Odwiedzimy lokacje umiejscowione między innymi na pustynnej planecie Sakaar oraz obszarze zwanym Xandearth.

Za Future Revolution odpowiada znane z projektów mobilnych koreańskie studio Netmarble. Zespół w przeszłości już współpracował z Marvelem - deweloperzy przygotowali wydane w 2015 roku Future Fight.

Źródło: Marvel

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami