Nioh 2 - cena i oferty w wybranych sklepach

Premiera 13 marca.

13 marca na rynku zadebiutuje Nioh 2. To prequel ciepło przyjętego soulslike'a z 2017 roku, w którym trafiamy do alternatywnej wersji Japonii w XVI wieku. Osią rozgrywki jest wymagająca walka.

Poniżej przedstawiamy cenę gry i oferty w wybranych sklepach. Aktualnie dostępna jest tylko jedna wersja, podstawowa. Gra zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 4.

n2

W przeciwieństwie do poprzedniej części, Nioh 2 zaoferuje kreator postaci. Bohater jest pół-demonem, co wiąże się z posiadaniem specjalnych mocy. Jako bezimienny wojownik, protagonista wyrusza w podróż, by zgładzić wrogo nastawione yokai, nękające krainę. Wkrótce zostaje wciągnięty w konflikt o wielkiej skali.

Powraca charakterystyczny dla pierwszej części system trzech postaw bojowych: wysokiej, średniej i niskiej, a także konieczność obserwowania ruchów przeciwnika i kontratakowania. Gracze zmierzą się z bestiami inspirowanymi japońskim folklorem.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami