Nioh 2 - cena i oferty w wybranych sklepach

Premiera 13 marca.

13 marca na rynku zadebiutuje Nioh 2. To prequel ciepło przyjętego soulslike'a z 2017 roku, w którym trafiamy do alternatywnej wersji Japonii w XVI wieku. Osią rozgrywki jest wymagająca walka.

Poniżej przedstawiamy cenę gry i oferty w wybranych sklepach. Aktualnie dostępna jest tylko jedna wersja, podstawowa. Gra zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 4.

n2

W przeciwieństwie do poprzedniej części, Nioh 2 zaoferuje kreator postaci. Bohater jest pół-demonem, co wiąże się z posiadaniem specjalnych mocy. Jako bezimienny wojownik, protagonista wyrusza w podróż, by zgładzić wrogo nastawione yokai, nękające krainę. Wkrótce zostaje wciągnięty w konflikt o wielkiej skali.

Powraca charakterystyczny dla pierwszej części system trzech postaw bojowych: wysokiej, średniej i niskiej, a także konieczność obserwowania ruchów przeciwnika i kontratakowania. Gracze zmierzą się z bestiami inspirowanymi japońskim folklorem.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Digital FoundryCzy cena PS5 Digital Edition może być niższa? - analiza Digital Foundry

W teorii: usunięcie napędu Blu-ray stwarza pewne możliwości.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami