Natalie Dormer w serialu Wiedźmin? Gwiazda "Gry o Tron" mogła dołączyć do obsady

Aktorkę zauważono w pobliżu planu zdjęciowego.

Znana między innymi z roli Margaery Tyrell w „Grze o Tron” aktorka Natalie Dormer może pojawić się w 2 sezonie „Wiedźmina” - wynika z niepotwierdzonych doniesień.

Dwa tygodnie temu zauważono, jak artystka jeździła konno w brytyjskim Surrey, a więc w pobliżu miejsca, gdzie kręcona jest kontynuacja przygód Geralta. Towarzyszył jej członek ekipy produkcyjnej, współpracujący podobno Henrym Cavillem, który wciela się w Białego Wilka.

wiedzmin_natalie_dormer_plotki
Natalie Dormer na przejażdżce konnej i wpis osoby odpowiedzialnej za casting

„Kiedy pamiętasz, że każdy dzień na planie Wiedźmina jest niczym sobota. Śmiejemy się, tańczymy i jeździmy konno z [wspomnianym członkiem zespołu - dop. red.] i Natalie Dormer” - napisała jakiś czas później w mediach społecznościowych Faye Timby, która odpowiada za castingi. Wpis sugeruje, że aktorka faktycznie może być zaangażowana w powstawanie serialu.

Nadal jednak nie są to potwierdzone informacje. Artystka mogła jedynie odwiedzić plan „Wiedźmina” towarzysko - zwłaszcza, że wraz z Cavillem występowała w telewizyjnej produkcji „Dynastia Tudorów”. Do doniesień należy więc podchodzić z dystansem.

Na razie nie wiadomo, w kogo mogłaby wcielić się aktorka. Serwis Redanian Intelligence spekuluje jednak, że być może zagra czarodziejkę Philippę Eilhart lub Meve - królową Lyrii i Rivii. Tej ostatniej poświęcono karciankę Wojna krwi: Wiedźmińskie Opowieści.

Natalie Dormer nie byłaby jedyną gwiazdą „Gry o Tron” w „Wiedźminie” - niedawno potwierdzono, że w serialu pojawi się Kristofer Hivju, którego w produkcji HBO widzowie mogli ujrzeć jako Tormunda. 2 sezon przygód Geralta z Rivii zadebiutuje w 2021 roku.

Źródło: Redanian Intelligence

Następnie: Ghost of Tsushima - premiera 26 czerwca na PS4

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami