God of War - odblokowana kamera ujawnia dyskretny gest głównego przeciwnika Kratosa

Reakcja pokonanego wroga.

Lance McDonald to youtuber, który specjalizuje się w odnajdywaniu sekretów w grach. Internaucie udało się odblokować kamerę w God of War, dzięki czemu zauważył nietypową reakcję głównego przeciwnika Kratosa.

Uwaga - możliwe spoilery!

W końcowych etapach przygody bohater mierzy się z Nieznajomym, który okazuje się bogiem Baldurem - synem Odyna i Frigg. Po pokonaniu głównego złoczyńcy, podopieczny zrzuca ciało wroga w pobliską przepaść.

Uwolniona kamera ujawnia jednak, że zamiast spaść na dno otchłani, przeciwnik w pewnym momencie zawisa w powietrzu. To nie wszystko, ponieważ po zbliżeniu na model postaci okazuje się, że nieprzyjaciel wykonał w kierunku Kratosa gest ze środkowymi palcami.

McDonald zaznacza, że sztuczka pozwala nie tylko swobodnie poruszać kamerą, ale również zatrzymywać czas. Jednocześnie podkreśla, że uzyskanie dostępu do funkcji nie było prostym zadaniem - pierwsze próby skutkowały błędami i wyłączaniem gry.

Zobacz: God of War - Poradnik, Solucja

Nietypowy gest Baldura to na razie pierwszy sekret odnaleziony za pomocą wspomnianej opcji. Youtuber nie wyklucza, że podobnych ciekawostek God of War skrywa więcej i nie może doczekać się odkrycia kolejnych tajemnic.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami