Fan Animal Crossing chce zostać pierwszym "belliarderem". Zarabia sprzedając rzepę

Wszystko po to, by kupić najdroższy przedmiot w grze.

Fan Animal Crossing podjął się nietypowego wyzwania - chce, by jego postać została pierwszym w historii miliarderem w oryginalnej odsłonie serii z konsoli GameCube.

BrianMp16 ma zamiar kupić model placówki pocztowej. To najdroższy przedmiot do kupienia w grze i nikt wcześniej nie dokonał tego bez korzystania z glitchy czy kodów.

q8jhff4qfik41

Użytkownik zaczął grę w styczniu i zarabia od ponad 170 godzin. Przewiduje, że przebicie granicy miliarda dzwonków (Bells to nazwa waluty w Animal Crossing) zajmie mu 180 godzin.

BrianMp16 opracował specjalny system sprzedawania rzepy na rynku, obliczając, kiedy popyt na ten towar jest największy oraz kiedy cena jest najbardziej atrakcyjna.

Gracz spędził kilka razy parę godzin z rzędu kupując warzywa, a następnie tyle samo czasu zajmowało mu ich sprzedawanie. Ostatecznie jednak pojawiły się spore zyski.

Rekordowy cel wyzwania zostanie osiągnięty najprawdopodobniej jutro, 6 marca. BrianMp16 zapowiedział, że po wszystkim opublikuje wideo, w którym jasno wytłumaczy swoją strategię i sposoby efektywnego zarabiania.

Już 20 marca na Nintendo Switch debiutuje nowa odsłona serii, Animal Crossing: New Horizons. Akcja rozgrywa się tym razem na wyspie, ale założenia są podobne. Zajmiemy się zarabianiem pieniędzy, rozbudową domu i okolicy oraz pomaganiem lokalnej społeczności.

Następnie: Demo remake'u Final Fantasy 7 ma dwa zakończenia

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami