Demo remake'u Final Fantasy 7 ma dwa zakończenia

Dodatkowa, krótka scenka.

Gracze odkryli dodatkowe zakończenie dema Final Fantasy 7 Remake. By odblokować przedłużenie scenki kończącej wersję demonstracyjną, wystarczy ustawić licznik bomby na 20 minut.

Rozszerzona cut-scenka może być uznana za spoiler, tym bardziej że Square Enix zmienia nieco elementy historii, rozbudowując niektóre aspekty oryginału.

Warto dodać, że odliczanie do wybuchu rozpoczyna się dopiero po zakończeniu walki z bossem, która może trwać całkiem długo. Dlatego też wybór 20 minut nie jest wcale tak ryzykowny, jak sugeruje jeden z towarzyszy bohatera.

Zobacz: Final Fantasy 7 Remake - Poradnik, Solucja

Demo pozwala przetestować sam początek przygody, czyli pierwszą próbę zamachu bombowego na reaktor Mako korporacji Shinra. Grupa Avalanche chce powstrzymać proces wysysania energii z rdzenia planety.

ff7scsre

Remake Final Fantasy 7 zadebiutuje 10 kwietnia na PS4. Przez rok obowiązuje czasowa wyłączność dla platformy Sony, ale później gra trafi też prawdopodobnie na PC i konsole Xbox.

Źródło: PlayStation Lifestyle

Następnie: Odwołanie E3 2020 może oznaczać koniec targów - uważa Jason Schreier

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami