Crossout - tworzenie części, crafting, workbench

W jaki sposób produkować własne przedmioty.

Podczas rozgrywki w Crossout będziesz potrzebował części do tworzenia nowych pojazdów lub modyfikowania bieżących. Nowe elementy można pozyskiwać na kilka sposobów, na przykład kupować na rynku (market) lub tworzyć je samemu w warsztatach, korzystając z funkcji craftingu.

g006

Jeśli chcesz tworzyć części samemu, to należy spełnić kilka warunków. Zacznij od przejścia do zakładki factions (1) i wybierz jedną z walczących stron konfliktu. Jeśli jest to początek zabawy, to będziesz miał dostęp tylko do frakcji inżynierów, czyli engineers (2).

g007

W kolejnym oknie wybierz jeden z dostępnych warsztatów (3). Zauważ, że są w różnym kolorze, które są związane z rzadkością występowania i jakością elementów do stworzenia. Na początku można wybrać biały warsztat (4) ze zwykłymi częściami.

g008

Po jego wybraniu przeniesiesz się do nowego menu. Z lewej strony znajduje się lista (5) z elementami do stworzenia. Im masz wyższy poziom rozwoju w danej frakcji, tym więcej elementów będzie odblokowanych.

Aby stworzyć daną część zaznacz ją - w naszym przypadku jest to strzelba lupara (6). Po jej zaznaczeniu z prawej strony pojawi się koszt produkcji (7). Jeśli spełniasz te wymagania, to wystarczy wcisnąć klawisz craft (8), aby dany element został stworzony i trafił do magazynu. Jeżeli chcesz stworzyć od razu większą ilość danego przedmiotu, to możesz wskazać liczbę w polu quantity (9).

g009

W przypadku bardziej zaawansowanych projektów dla poszczególnych frakcji proces tworzenia przedmiotów jest nieco bardziej skomplikowany. Takie przedmioty mogą wymagać do stworzenia nie tylko surowców, ale również innych części (10) oraz upływu odpowiedniej ilości czasu (11).

Ponadto w celu ich tworzenia niezbędne jest wykupienie miejsc warsztatowych (12). Można je odblokować za wirtualną walutę, którą zdobywa się za prawdziwe pieniądze lub sprzedawanie części na rynku. W naszym przykładzie możliwość stworzenia 5 części legendarnych u lunatików to koszt 375 monet, 10 części - 712,5 monety, a 15 części 1012,5 monety.

Na zakończenie warto zaznaczyć, że przed przystąpieniem do craftingu dobrze jest dokładnie przejrzeć rynek (storage). Często można tam trafić na poszukiwane części w cenach niższych, niż ich samodzielna produkcja.

Spis treści: Crossout - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Crossout - ulepszenia części, upgrade

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami