"Szczery" zwiastun Wiedźmina - serial Netflixa w krzywym zwierciadle

Humorystyczne spojrzenie na przygody Geralta.

Prowadzony w serwisie YouTube kanał Screen Junkies opublikował „szczery” zwiastun Wiedźmina - materiał ukazujący produkcję Netflixa w krzywym zwierciadle.

W swoich nagraniach zespół w zabawny sposób przedstawia wady, a także zalety popularnych filmów i seriali. Z nowego wideo dowiadujemy się, że adaptacja przygód Geralta z Rivii miała być następcą „Gry o Tron”, a okazała się spadkobiercą „Xeny: Wojowniczej Księżniczki”.

W materiale stwierdzono także, że najjaśniejszym punktem obrazu jest Henry Cavill, który przy użyciu jak najmniejszej liczby słów próbuje unieść projekt „na własnych ramionach”. Zwrócono też uwagę, że w świecie Wiedźmina dużą rolę odgrywają wulgaryzmy.

To nie wszystko, ponieważ autorzy nagrania błąkającą się po lesie Ciri porównali do Baby Yody z „The Mandalorian”. Zażartowali również, że jednym ze zbiorowych bohaterów adaptacji są odcinane głowy.

wiedzmin_parodia
Wiedźmin to jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa

Pierwszy sezon „Wiedźmina” dostępny jest na platformie Netflix. Obecnie trwają prace nad drugą odsłoną, która zadebiutuje w 2021 roku, a niedawno ujawniono, że w Vesemira wcieli się aktor Kim Bodnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami