Hideo Kojima zaprezentował rozbudowany tryb fotograficzny z Death Stranding

Efektowne ujęcia.

Death Stranding trafi na PC w czerwcu, a wraz z premierą nowej wersji udostępniony zostanie też tryb fotograficzny. Hideo Kojima zaprezentował jego możliwości, dzieląc się krókim wideo na Twitterze.

Wygląda na to, że Photo Mode w grze Kojima Productions dorówna najbardziej rozbudowanym narzędziom tego typu z innych gier. Przygotowano wiele różnych opcji, filtrów czy spososób manipulowania kamerą.

Nie zostało to jeszcze potwierdzone, ale tryb fotograficzny trafi też prawdopodobnie na PlayStation 4 - nie ma raczej powodu, dla którego miałby być dostępny wyłącznie w wersji PC.

Death Stranding na komputerach zaoferuje też wsparcie dla monitorów ultrapanoramicznych. Zagramy też, w przeciwieństwie do wersji PS4, w 60 klatkach na sekundę.

Kojima Productions pracuje już nad nowym projektem, choć nie wiadomo jeszcze, kiedy tajemniczy tytuł zostanie ujawniony.

Następnie: Darmowa gra może pomóc w walce z koronawirusem

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami