Do Call of Duty: Modern Warfare trafiło Tamagotchi, które żywi się śmiercią

Musimy pokonywać wrogów, by je karmić.

Deweloperzy Call of Duty: Modern Warfare wprowadzili do gry Tomogunchi - odpowiednik popularnego w latach 90. Tamagotchi, czyli elektronicznej zabawki, która pozwalała opiekować się wirtualnym stworkiem.

W przypadku strzelanki od Activision „opieka” polega po prostu na graniu. Stworka karmimy bowiem fragami - musimy likwidować przeciwników, by zaspokajać głód elektro-zwierzaka i nie pozwalać mu się nudzić.

Zestaw z Tomogunchi można kupić za 1000 punktów CoD. Paczka 1100 takich punktów to koszt ok. 42 zł, choć posiadacze przepustki sezonowej mogą zdobywać CoD Points w ramach postępów.

Deweloperzy twierdzą, że z jajka widocznego po zakupie na ekranie zegarka mogą wykluć się różne zwierzątka. Zegarki są obecne w nowym Call of Duty od premiery jako element kosmetyczny - pokazują nawet prawdziwą godzinę.

Call_of_Duty__Modern_Warfare_2019_Screenshot_2020.03.04___08.18.42.51

Nowe Modern Warfare zadebiutowało w październiku i jest jedną z najlepiej sprzedających się odsłon serii. Niedługo do gry trafi prawdopodobnie tryb battle royale.

Źródło: PC Gamer

Następnie: 11-letni fan GTA przyłapany przez policję na kierowaniu prawdziwym samochodem

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami